South Island/South Island VIII: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| 2023-02-24 || style="background-color: #8F8FFF" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | | | 2023-02-24 || style="background-color: #8F8FFF" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | | ||
|- | |||
| 2024-02-01 || style="background-color: #8F8FFF" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #FFFF8F" | || style="background-color: #8F8FFF" | | |||
|} | |} |
Revision as of 17:26, 1 February 2024
Battles
Date | Region | Attacker | Defender |
---|---|---|---|
2023-06-23 | Ikalak | Sandalak (479 men) | Ikalak (1530 men) |
2023-09-11 | Dakan | Sandalak (1006 men) | Ikalak (1383 men) |
2023-10-02 | Triewa | Sandalak (995 men) | Ikalak (1050 men) |
2023-11-07 | Aboal | Sandalak (701 men) | Ikalak (936 men) |
2023-11-22 | Aboal | Ikalak (1334 men) | Sandalak (1112 men) |
2023-12-26 | Toren Stronghold | Ikalak (1195 men) | Sandalak (1138 men) |
2024-01-28 | Triewa | Sandalak (1033 men) | Ikalak (1511 men) |
Cities and Strongholds
Date | Ikalak | Sandalak | Taselak | Toren Stronghold | Hartfort | Kerfort | Penfort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2021-11-03 | |||||||
2021-11-17 | |||||||
2021-11-24 | |||||||
2021-12-18 | |||||||
2022-01-15 | |||||||
2022-06-17 | |||||||
2022-11-22 | |||||||
2023-01-14 | |||||||
2023-02-24 | |||||||
2023-02-24 | |||||||
2024-02-01 |