Ignatius Family/Ygor: Difference between revisions
m (added attributes) |
mNo edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
< | {| style="align: right; float: left; margin:0 0 1em 1em; font-size:90%; width: 10%; background-color: #ffffff; border: solid #aaaaaa 1px; margin-right: 1em;" | ||
| colspan="2" bgcolor=#000098 style="text-align: center;" | <font size=2>'''{{c|#DCCFE0|Ygor}}''' | |||
|- | |||
| colspan="2" style="text-align:center;" style="border-bottom: 1px solid #AAAAAA;"| [[Image:Ygor.png|224px]] | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Status:''' | |||
| Alive | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Continent:''' | |||
| [[Dwilight|<span style="color:black">Dwilight</span>]] | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Realm:''' | |||
| [[D'Hara|<span style="color:black">D'Hara</span>]] | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Titles Held:''' | |||
| Fallen Champion | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Class:''' | |||
| [[Class#Warrior|<span style="color:black">Warrior</span>]] | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Honor:''' | |||
| 49 | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Prestige:''' | |||
| 24 | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Age:''' | |||
| 31 | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Height:''' | |||
| 6 foot | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Weight:''' | |||
| 13 stone | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Eyes:''' | |||
| Blue | |||
|- | |||
| style="vertical-align: top; text-align: right;" | '''Hair:''' | |||
| Blackened Brown | |||
|} |