Template:WoVDuels: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|-style="background:#e7e7e7" | |-style="background:#e7e7e7" | ||
| Harod || Nemo || Harod | | Harod || Nemo || Harod | ||
|-style="background:#f7f7f7" | |||
| Epsilon || Ender || Epsilon | |||
|} | |} |
Revision as of 14:05, 15 July 2007
Challenger | Challenged | Result |
---|---|---|
Ender | Sordnaz | Sordnaz |
Ender | Hang | Ender |
Ender | Hang | Hang |
Ender | Hang | Ender |
Harod | Ender | Harod |
Harod | gorge | gorge |
Harod | gorge | gorge |
gorge | Ender | gorge |
gorge | Harod | Harod |
gorge | Ian | gorge |
Vig | gorge | Vig |
Vig | Epsilon | Vig |
Ender | Vig | Ender |
Harod | Hang | Harod |
Harod | Hang | Harod |
Derackson | Rifter | Derackson |
Harod | Nemo | Harod |
Epsilon | Ender | Epsilon |